Plaukų užpildas injekcijomis

Procedūros metu plaukų užpildas mikroinjekcijomis suleidžiama į galvos odą. Padidėjusi plaukų apimtis, atkurta plauko struktūra ir pamaitintas plauko folikulas sukuria stipresnių ir sveikesnių plaukų efektą.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 30-60 minučių.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti keturias procedūras kas dvi savaites. Procedūrų kursą rekomenduojama atlikti bent kartą per metus.

Atliekant šią procedūrą DOVANOJAME lazerinio lankelio procedūrą*!

*Itin greitos ir neskausmingos procedūros metu lazerio šviesos skleidžiama energija pagerina kraujo cirkuliaciją galvos odos plaukų folikuluose. Pagerėjus kraujotakai, į folikulą patenka svarbios maistinės medžiagos, o atliekami žalingi produktai pasišalina. Dėka pagerėjusios kraujotakos, plauko folikulas grįžta į sveiką būseną, taip susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką.
Šis lazerinis lankelis yra vienintelis lazerinės fototerapijos prietaisas, skirtas paveldimo plikimo gydymui.

Lazerinis lankelis yra skirtas:

-Pavargusiems, nusilpusiems plaukams;
-Galvos odos atstatymui;
-Plaukų slinkimo gydymui ir profilaktikai.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 10-15 minučių.

Jau po pirmosios procedūros yra juntamas plaukų struktūros pagerėjimas.
Per pirmąsias 6 savaites yra juntamas ypatingas pokytis. Normalizuojasi galvos odos būklė, plaukai tampa sveikesni, gyvybingesni bei bendrų turimų ir naujų plaukų augimas ir tankėjimas.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti kelių mėnesių procedūrų kursą, kurį parenka gydytojas, atsižvelgdamas į paciento plaukų būklę.

 

 

Kainos

  • Plaukų užpildas injekcijomis
    180 €