PRP

PRP procedūra – trombocitais turtinga plazma. Tai natūrali, saugi bei unikali procedūra, skirta atgaivinti bei atjauninti odą.

Procedūrai naudojamas paties paciento kraujo, kuris yra paimamas iš venos į specialų mėgintuvėlį ir centrifuguojamas – tokiu būdu yra atskiriama kraujo plazma su trombocitais, kurioje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, augimo faktorių, skatinančių odos regeneracija, elastino ir kolageno sintezę.  PRP procedūra nesukelia jokios imunologinės ar alerginės reakcijos. Procedūros metu plonomis adatomis, kas kelis milimetrus nedideliais kiekiais į problemines zonas yra sušvirkščiama išgauta kraujo plazma su trombocitais. Taip suaktyvinti trombocitai skatina odos atsinaujinimą, stabdo senėjimo procesus bei leidžia vėl mėgautis  skaistesne, stangresne bei lygesne oda.

PRP procedūros gali būti atliekamos veido, kaklo, dekoltė ar rankų srityse. Yra skirta:

– Pavargusiai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai suteikti skaistumą;
– Odos senėjimui pristabdyti –  atjauninti bei sustangrinti odą;
– Plaukų slinkimo gydymui ir  profilaktikai;
– Odos atstatymui po įvairių procedūrų (lazerinių, cheminių pilingų ir pan).

Procedūros eiga
Prieš PRP procedūrą oda yra kruopščiai nuvaloma ir plona adata į dermą sušvirkščiama išgauta kraujo plazma su trombocitais.

Procedūros trukmė 
Procedūra trunka 30-60 minučių.

Po procedūros
Po procedūros galite pastebėti odos jautrumą, skausmingumą. Taip pat injekuotose vietose gali pasireikšti nežymios kraujosruvos. Procedūros rezultatas yra ilgalaikis ir pradeda ryškėti po 2 – 3 savaičių po atliktos procedūros.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti kelių PRP procedūrų kursą, kurį parenka gydytojas, atsižvelgdamas į paciento amžių bei odos būklę. Procedūrų kursą rekomenduojama atlikti bent kartą į metus.

 

 

 

PRP procedūros kaina

  • PRP
    nuo 310 €

Gydytojai:

Dr. Julija Mozūraitienė

Gydytoja dermatovenerologė-onkologė, Dermatologijos klinikos vadovė

Plačiau ›
Romualda Kazanavičienė

Gydytoja dermatovenerologė

Plačiau ›