Atsiliepimai

Mielas Profesoriau, praleisdama laiką pas Jus, jaučiausi lyg namie. Čia pilna rūpestingumo, vidinės šilumos, žmogiškumo...Dėkoju Jums ir Jūsų klinikos personalui už medicininį profesionalumą, atidumą, pajaustą saugumą, suteiktą pasitikėjimą, ramybę operacijos metu. Telydi Dievo palaima Jūsų darbus!

Vaida Židonytė

Dėkoju Dievui, kad taip švelniai ir gražiai atvedė mane į šią kliniką. Dėkoju už gražų rezultatą, už šilumą, šypsenas, jaukumą.

Irina Barzinskienė

Kiekvienas atėjimas į VitkusClinic yra kaip grįžimas namo. Jaučiuosi puikiai, o tas kelias dienas praleistas klinikoje prisimenu kaip pasaką!

Irena Starošaitė-Žvagulienė

Nuoširdžiausi palinkėjimai Jūsų nelengvame darbe

Daiva Anužytė-Kasiulaitienė

Tai klinika, kurioje puikiai jaučiamas personalo ir kliento tarpusavio ryšys, nuostabi aplinka, puikus bendravimas, kas suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, tad nelieka laiko nei jauduliui, nei baimei, o galiausiai rezultatai viršija lūkesčius.

Dainius Barzinskas

Labai dėkoju už kokybiškai atliktą sudėtingą operaciją. Sužavėjo Jūsų profesionalumas ir meistrystė. Dėkui Jūsų darbuotojams už nuoširdžią priežiūrą.

Laima Mertinienė

Labai gražu, labai smagu, labai jauku. Visiems sveikatos ir sėkmės!

Arvydas Sabonis

Žmogaus gyvenime visada nutinka taip, kad Svajonė tampa regimybe...Tegul šios Svajonės gerumas atgimsta čia besilankančių žmonių švytinčiuose veiduose... Ačiū, kad Esate! Tegu Šventoji Šeima saugo šių namų ir klinikos židinį.

Kunigas Ričardas Doveika

Čia  - ne klinika ir ne ligoninė, čia – šilti, jaukūs, gražūs ir tikri namai! Čia – ne gydytojai, sesutės ar slaugės, čia – žmonės pilni gerumo dėmesingumo, paslaugumo ir rūpestingumo. Čia – gera, ramu ir saugu, čia – nuostabios šypsenos ir aukščiausio lygio profesionalumas. Šiuose Svajonių gatvės namuose, linkiu personalui, pacientams ir svečiams, visų svajonių išsipildymo... Patikėkit – tai realu!

Kiekvienas iš mūsų nori būti gražus...Ir daugelis mes turime didesnę ar mažesnę svajonę. Kartais ją galima įgyvendinti vienam, o kartais reikalingi žmonės, kurie suprastų tavo troškimą, kurie padėtų tau, padrąsintų ir nuramintų... Mano svajonė tęsėsi 20 metų, tol kol aš išdrįsau praverti šias stebuklingas klinikos duris. Taip, jos tikrai stebuklingos, nes tik jas pravėrus tu sutinki žmones, kurie spindi šiluma, meile, gerumu ir noru tau padėti. Tau nebelieka abejonių, kad patekai ne čia... Aš didžiai dėkinga visam personalui, kuris parodė ypatingą dėmesį ir šilumą, nuoširdžiai dėkinga Profesoriui K. Vitkui už jo supratimą ir jo pagalbą įgyvendinant mano didžiąją svajonę! Ačiū Jums!

Ačiū gydytojui Tomui Budriui už kantrybę ir išsamią informaciją konsultacijos metu, už kruopštų pasiruošimą ir humoro jausmą bei padrąsinimą prieš operaciją. Ačiū anesteziologui Sauliui Kunauskui už taip pat puikų humoro jausmą, padrąsinimą ir tinkamai parinktus vaistus – atsikėliau po narkozės kaip nauja, be jokių šalutinių veiksnių. Ačiū visam mane slaugiusiam personalui, jaučiausi kaip svarbiausias asmuo pasaulyje. Jūs malonūs, šilti, nuostabūs. Ačiū VitkusClinic vadovams už surinktą puikią komandą. Esant poreikiui – tikrai pas Jus grįšiu!

Nuoširdžiai dėkoju visiems šios klinikos darbuotojams už čia praleistą laiką. Visi mane supę žmonės spindėjo šiluma ir rūpesčiu bei aukščiausios klasės profesionalumu. Net nekyla jokios abejonės, kad buvau operuotas geriausio plastikos chirurgo – profesoriaus Kęstučio Vitkaus ir puikios jo komandos. Didžiulis AČIŪ nuostabiosioms sesutėms – dėka Jūsų jaučiausi it puikiausiai atostogaudamas, o ne užsiimdamas medicininiais reikalais. Didžiausios sėkmės kiekvienam Jūsų tiek medicinos srityje, kurią mylite, tiek ir asmeniniame gyvenime!

Profesoriau, žodžių maža išreikšti dėkingumui Jums už Jūsų profesionalumą, už Jūsų auksines rankas. Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui už rūpestingumą, už šiltą ir malonų bendravimą. Linkiu Jums kuo daugiau ir tik malonių pacientų.