Atsiliepimai

Mes branginame kiekvieną mūsų paciento atsiliepimą. Būsime nuoširdžiai dėkingi, jei skirsite kelias minutes ir  pasidalinsite savo atsiliepimu apie mūsų kliniką ar gydytojus.

 

 

„Aš labai mėgstu istorijas, o „Vitkus Clinic“ klinika turi ypatingą – tai garsios medikų šeimos verslas, kai mediciną renkasi jau ketvirta karta. O prof. Kęstutį Vitkų man gyvenimas leido pažinti įvairiausiomis aplinkybėmis. Tada pajutau, kokią pagarbą klientui spinduliuoja ši medikų šeima ir visa klinikos komanda. Aš žinau, ką profesorius veikė siaubingą sausio 13-tosios naktį, kaip rizikavo visi medikai, gelbstintys sužeistuosius. Todėl lankytis ten, kurioje puoselėjamos žmogiškos vertybės ir pritaikomos pačios naujausios technologijos, man yra tikras džiaugsmas. Čia taip jauku, kad jaučiuosi kaip namie (tik namie neturiu tokių gerų aparatų ir profesionalų grožiui puoselėti!).“

Jurga Baltrukonytė

„Niekada neturėjau tobulos veido odos ar vešlių plaukų, todėl jau nuo 16 metų pradėjau lankytis kosmetologės kabinete, nes per spuogus veido bruožų tiesiog nesimatė... Kaip visgi yra svarbu padaryti teisingą sprendimą! Atvykus į „VitkusClinic“ net abejonės nekilo, kad čia dirba profesionalai, kurie gali ir nori (!) tau padėti, o mano grožio svajonės pamažu čia virsta realybe. Būtent čia mane pasitinka kaip karalienę! Aplinka nuteikia visiškam poilsiui, tave supa tik nuostabūs vaizdai, pasakiška gamta, ramybė... Būdama „VitkusClinic“ jaučiuosi saugi ir pasitikiu kiekvienu komandos žodžiu. Atlikau jau ne vieną procedūrą, kurios rezultatais esu be galo patenkinta ir žadu sugrįžti čia dar ne kartą. Ko žmonės trokšta visą gyvenimą? Būti laimingi. O laimingi jaučiamės tuomet, kai esame sveiki ir gražūs! Ačiū „VitkusClinic“!“ 2020 metai.

Katažina Zvonkuvienė

„Tokia laimė atrasti kliniką, kurioje aplinka – kaip jaukiuose namuose, o personalas – aukščiausio lygio profesionalai. Reikia apsilankyti, kad suprastum! Džiaugiuosi, kad prieš svarbią gyvenimo šventę apsilankiau būtent čia – per vestuves švytėjau ir už tai „VitkusClinic“ esu labai dėkinga. Tikrai sugrįšiu čia ne kartą.“

Laura Paukštė, TV laidų prodiuserė

"Klinika mane sužavėjo ir aš noriu ten sugrįžti. Vos apsilankiusi šioje klinikoje iškart įsimylėjau ne tik aplinką, bet ir nuostabų kolektyvą, dirbantį šioje klinikoje. Jau po pirmo mano apsilankymo VitkusClinic" 2020 metai.

Justina Gafaro

„Aš esu natūralaus grožio šalininkė, todėl „Vitkus Clinic“ mane išsyk papirko savo dėmesiu unikaliam kiekvienos moters grožiui, požiūriu į kūno estetiką ir sveikatą apskritai. Čia esu išbandžiusi ne vieną kosmetologijos procedūrą, ir nemeluodama galiu pasakyti, kad rezultatai pranoko mano lūkesčius. Man labai svarbu ir tai, kad čia visuomet galiu drąsiai užduoti klausimus ir su komanda pasidalinti savo abejonėmis ar nuogąstavimais – o tų klausimų aš visada turiu labai daug! Tikriausiai taip yra todėl, kad nuo mažumės labai jaudinuosi prieš įvairias procedūras, bet čia – Svajonių gatvėje – aš atsipalaiduoju ir visada jaučiuosi tarsi namuose.“ 2020

Erika Vitulskienė

“Kiekvieną kartą atvykus į VitkusClinic pasijuntu lyg namuose! Personalas ne tik pasitinka su nuoširdžia šypsena, bet ir visada pasiteirauja kaip aš jaučiuosi, o iškilus bet kokiems klausimams apie procedūras, jos profesionaliai atsako į rūpimus klausimus! Dar niekada nesijaučiau taip saugiai ir užtikrintai! Ačiū!”

Žiedūnė Mardosaitė

Mielas Profesoriau, praleisdama laiką pas Jus, jaučiausi lyg namie. Čia pilna rūpestingumo, vidinės šilumos, žmogiškumo...Dėkoju Jums ir Jūsų klinikos personalui už profesionalumą, atidumą, pajaustą saugumą, suteiktą pasitikėjimą, ramybę operacijos metu. Telydi Dievo palaima Jūsų darbus!

Vaida Židonytė

Dėkoju Dievui, kad taip švelniai ir gražiai atvedė mane į šią kliniką. Dėkoju už gražų rezultatą, už šilumą, šypsenas, jaukumą.

Irina Barzinskienė

Kiekvienas atėjimas į VitkusClinic yra kaip grįžimas namo. Jaučiuosi puikiai, o tas kelias dienas praleistas klinikoje prisimenu kaip pasaką!

Irena Starošaitė-Žvagulienė

Nuoširdžiausi palinkėjimai Jūsų nelengvame darbe

Daiva Anužytė-Kasiulaitienė

Tai klinika, kurioje puikiai jaučiamas personalo ir kliento tarpusavio ryšys, nuostabi aplinka, puikus bendravimas, kas suteikia pasitikėjimo ir saugumo jausmą, tad nelieka laiko nei jauduliui, nei baimei, o galiausiai rezultatai viršija lūkesčius.

Dainius Barzinskas

Labai dėkoju. Sužavėjo Jūsų profesionalumas ir meistrystė. Dėkui Jūsų darbuotojams už nuoširdžią priežiūrą.

Laima Mertinienė

"Labai smagu, kad čia surinkti žmonės, kurie turi puikų humoro jausmą. O tai laaabai svarbu! :)" 2013 metai.

Vitalijus Cololo

"Dėkui, kad po tiekos metų patyriau ką reiškia kvėpuoti "stereo"."

Vytautas Šapranauskas

Labai gražu, labai smagu, labai jauku. Visiems sveikatos ir sėkmės!

Arvydas Sabonis

Žmogaus gyvenime visada nutinka taip, kad Svajonė tampa regimybe...Tegul šios Svajonės gerumas atgimsta čia besilankančių žmonių švytinčiuose veiduose... Ačiū, kad Esate! Tegu Šventoji Šeima saugo šių namų ir klinikos židinį.

Kunigas Ričardas Doveika

Čia – šilti, jaukūs, gražūs ir tikri namai! Čia – žmonės pilni gerumo dėmesingumo, paslaugumo ir rūpestingumo. Čia – gera, ramu ir saugu, čia – nuostabios šypsenos ir aukščiausio lygio profesionalumas. Šiuose Svajonių gatvės namuose, linkiu personalui ir svečiams, visų svajonių išsipildymo... Patikėkit – tai realu!

Kiekvienas iš mūsų nori būti gražus...Ir daugelis mes turime didesnę ar mažesnę svajonę. Kartais ją galima įgyvendinti vienam, o kartais reikalingi žmonės, kurie suprastų tavo troškimą, kurie padėtų tau, padrąsintų ir nuramintų... Mano svajonė tęsėsi 20 metų, tol kol aš išdrįsau praverti šias stebuklingas klinikos duris. Taip, jos tikrai stebuklingos, nes tik jas pravėrus tu sutinki žmones, kurie spindi šiluma, meile, gerumu ir noru tau padėti. Tau nebelieka abejonių, kad patekai ne čia... Aš didžiai dėkinga visam personalui, kuris parodė ypatingą dėmesį ir šilumą, nuoširdžiai dėkinga Profesoriui K. Vitkui už jo supratimą ir jo pagalbą įgyvendinant mano didžiąją svajonę! Ačiū Jums!

Nuoširdžiai dėkoju visiems šios klinikos darbuotojams už čia praleistą laiką. Visi mane supę žmonės spindėjo šiluma ir rūpesčiu bei aukščiausios klasės profesionalumu. Didžiulis AČIŪ nuostabiai komandai – dėka Jūsų jaučiausi it puikiausiai atostogaudamas. Didžiausios sėkmės kiekvienam Jūsų tiek profesinėje srityje, kurią mylite, tiek ir asmeniniame gyvenime!

Profesoriau, žodžių maža išreikšti dėkingumui Jums už Jūsų profesionalumą, už Jūsų auksines rankas. Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamam personalui už rūpestingumą, už šiltą ir malonų bendravimą. Linkiu Jums kuo daugiau ir tik malonių pacientų.