Randų šalinimas

Randų korekcija atliekama naudojant INFINI sistemą. Ši procedūra puikiai tinka aknės suformuotų randų gydymui. Tai mikroadatinė radiodažnio sistema išskirtinai tinkanti veido elastingumo, tuo tarpu ir randų gydymui. Skirtingai nei kitos radiodažnuminės sistemos, INFINI gydo odą iš vidaus – šilumos impulso veikimas pasireiškia dermoje, kurioje yra gaminamas kolagenas. Tyrimų metu buvo nustatyta, kad po šios procedūros mikroskopiškai gali būti stebimas trejopas efektas. Pirmiausia, sumažėja uždegiminis procesas susiformavusiame rande, todėl rando formavimasis slopinamas. Antra, aktyvinama kolageno gamyba, tokiu būdu grąžinant odai elastingumą. Galiausiai skatinamas odos atsinaujinimas, augančios naujos ląstelės padeda randui gyti. Smulkios adatėlės leidžia radiodažnio bangoms pasiekti gilesnį odos sluoksnį ir gauti pageidaujamą rezultatą. 

Randų korekcijos procedūros eiga

Pojūčiai procedūros metu
Ruošiantis procedūrai, veidas yra patepamas tepaliuku nuo skausmo, kad procedūros metu jaustumėtės patogiai. Procedūros metu yra jaučiamas mažučių adatėlių dilgčiojimas, tačiau skausmas nėra žymus. Po procedūros veidas patepamas raminančiu kremu, kuris padeda greičiau išblėsti raudoniui.

Rezultatas
Dėl taikomos specifinės technologijos, šis metodas puikiai tinka randų, nelygios odos gydymui ir elastingumui atkurti. Mikroadatėlės sukelia mikroskopinius odos pažeidimus, kurie suaktyvina naujų odos ląstelių gamybą, todėl palaipsniui yra atkuriama nauja ir sveika oda. Po procedūros oda bus kiek paraudusi, tai primins įdegio saulėje jausmą, tačiau dažnu atveju raudonis išnyksta dar tą pačia dieną. Kelių dienų bėgyje pradės jaustis odos stangrumo bei švarumo jausmas. Tai vyksta dėl odos atsinaujinimo procesų – formuojasi sveika oda. Pastebėsite kaip randeliai nyksta ir tampa minkštesni.

Prieš procedūrą
Procedūra nereikalauja išankstinio pasiruošimo. Tai nėra lazerinė procedūra, todėl nėra būtina saugotis saulės spindulių. Radiodažnuminė technologija gali būti taikoma net ir įdegusiai odai. 

Kaip rūpintis oda po mikroadatinio frakcinio radiodažnuminio odos atjauninimo, gydytojos išsamiai paaiškins procedūros metu. Jei turite daugiau klausimų, visuomet galite kreiptis klinikos kontaktiniais telefono numeriais bei klausimus užduoti elektroniniu paštu.

 

 

Randų korekcijos kainos

  • Randų ir aknės randų gydymas
    310 €

Randų korekcijas atliekantys gydytojai:

Dr. Julija Mozūraitienė

Gydytoja dermatovenerologė-onkologė, Dermatologijos klinikos vadovė

Plačiau ›
Romualda Kazanavičienė

Gydytoja dermatovenerologė

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek procedūrų reikia atlikti tam, kad pilnai pašalinti randus?

Randų pašalinimas gali priklausyti nuo daugybės veiksnių, įskaitant jų dydį, tipą ir gylį. Procedūrų skaičius gali skirtis, bet paprastai užtenka 3-4 procedūrų kurso.