Gydomasis masažas

Gydomasis masažas – yra orientuotas į konkrečią paciento problemą, padeda veiksmingai mažinti skausmą bei pasiekti teigiamų rezultatų įvairių ligų gydyme bei atkurti pažeistas organizmo funkcijas. Skirtingai nei klasikinis masažas, gydomasis dažniausiai atliekamas tam tikroje, su paciento problema susijusioje, kūno zonoje (o ne masažuojant visą kūną).

Gydomojo masažo metu mobilizuojami minkštieji audiniai – oda, raumenys, jungiamasis audinys, taip veikiant ne tik kaulų-raumenų, bet ir nervų, kraujotakos, limfinę sistemas. Specialistas, atlikdamas gydomąjį masažą, suranda minkštųjų audinių (odos, fascijos, raumenų) problemą ir ją šalina. Gydomojo masažo metu taip pat slopinamas skausmas, dėl kurio pastovaus pasireiškimo nervų sistema gali būti sudirginta, dėl ko galimai jaučiamas perdėtas ir neadekvatus skausmas. Gydomasis masažas taip pat gerina kraujotaką, skatina deguonies ir maistinių medžiagų patekimą į audinius, daryti teigiamą poveikį imuninei sistemai. Gydomasis masažas ypač efektyvus ir svarbus po traumų ir operacijų, kuomet susidaro randinis audinys ir sąaugos, kuriuos būtina mobilizuoti norint atstatyti sutrikusią funkciją.

Gydomojo masažo pagalba galima atstatyti ir padidinti sąnarių lankstumą ir mobilumą, odos ir poodžio paslankumą ir elastingumą, atpalaiduoti pertemptus ir spazmuotus raumenis bei pašalinti šalutinius medžiagų apykaitos produktus, tarp jų ir toksinus, iš audinių.

Gydomasis masažas naudojamas mažinti nugaros, galvos skausmus, gydyti įvairius raumenų pažeidimus (patempimus, įplyšimus, kontraktūras), esant sąnarių sąstingiui, koreguoti laikysenos sutrikimus, reabilitacijai po įvairių traumų ir operacijų, gerinti ir atstatyti kraujotakos bei limfotakos funkciją.

Taip pat, gydomasis masažas profilaktiškai rekomenduojamas asmens, kurie ilgai dirba sėdimą darbą.

Gydomojo masažo kainos

 • Gydomasis masažas 30min
  35 €
 • Perkant 10 kartų gydymo kursą 1 kartas
  28 €
 • Gydomasis masažas 60min
  65 €
 • Perkant 10 kartų gydymo kursą 1 kartas
  52 €

Gydytojai:

Dovilė Petronytė

Gydomojo masažo specialistė - kosmetologė

Plačiau ›
Vaida Tavorienė

Kineziterapeutė

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar gydomieji masažai yra skausmingi?

Gydomasis masažas gali būti skausmingas jeigu veikiami įsitempę raumenys, ar trigeriniai taškai.

Kiek gydomojo masažo sesijų man reikia, kad pajusčiau pirmuosius rezultatus?

Rekomenduojamas masažų kursas gali būti nuo 5 iki 10 kartų. Masažo poveikis jaučiamas jau po pirmo karto.