INDIBA terapija

Radijo dažnio procedūra, kuri pagreitina natūralų organizmo atsigavimą, mažina skausmą, gerina pooperacines išeitis. INDIBA yra pasaulinė radijo dažnio terapijos lyderė. Šios technologijos veikimas patvirtintas moksliniais tyrimais.

Prietaisas generuoja saugią, neskausmingą elektromagnetinę bangą, kuri įneša į kūną energiją. Tai sukelia biologinį stimuliavimą ir šiluminį efektą, kuris paskaitina jūsų atsigavimą ir gali pagerinti rezultatus jau po pirmojo gydymo.

Išsamūs moksliniai tyrimai įrodė, kad 448 khz yra optimalus dažnis, leidžiantis pasiekti geriausius šiandieninius gydymo rezultatus.

Reabilitacija

Traumos gydymas gali prasidėti iškart po sužalojimų. INDIBA terapija sumažinta skausmą, patinimą ir pagreitina atsigavimą.

Sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip artritas, INDIBA padeda sumažinti skausmą ir pagerinti funkciją. Jei kenčiate nuo lėtinio nugaros skausmo, INDIBA gali padėti nuolat valdyti šią būklę, sumažindama skausmą, panaikindama simptomus ir pagerindama gyvenimo kokybę.

Terapijos privalumai:

Tai saugi, neinvazinė, neskausminga ir jokio šalutinio poveikio nesukelianti procedūra. 448kHz dažnio bangų terapijos privalumai lyginant su kitomis alternatyviomis terapijos rūšimis – ypač greitai juntamas poveikis ir ženkliai sutrumpėjęs atsistatymo laikotarpis. Bendradarbiaujant su garsiais pasaulio universitetais, ligoninėmis ir tyrimų centrais moksliniais tyrimais patvirtintas teigiamas poveikis kraujotakai, ląstelių aktyvumui, nuskausminantis ir priešuždegiminis efektas. Šį terapijos metodą galima taikyti ir lėtinės, ir ūmios fazės metu.

INDIBA naudoja vienpolį radiodažnį, kurio specifinė dažnio vertė yra 448 kHz. Tyrimai rodo, kad stabilus 448 kHz dažnis leidžia pasiekti tris skirtingus gydymo efektus:

Riebalų mažinimo efektas

Veikiant radijo dažniu, gaunamas riebalų mažinimo rezultatas, skatinamas toksinų pasišalinimas, pagerinami ląstelių metabolizmo procesai. Ši procedūra tinkama bet kurioje kūno vietoje, kur matomos lokalios riebalų sankaupos ar celiulito požymiai.

Odos stangrinimas

Radijo dažnio bangos šildo giliuosius odos sluoksnius ir skatina kolageno bei elastino gamybą. Ši procedūra yra saugi visiems odos tipams ir visais metų laikais. INDIBA procedūros odos stangrinimui gali būti taikomos tiek veido, tiek kūno srityse, kur jaučiamas odos suglebimas.

Audinių gijimo pagreitinimas

INDIBA procedūros puikiai dera ir su plastine chirurgija. Todėl rekomenduojamos 1-2 procedūros prieš planuojamą operaciją, ir 4-6 po jos. Taip paspartinamas žaizdų gijimas, o veikiama zona geriau aprūpinama krauju, deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, todėl suaktyvėja gijimo procesas, sumažėja patinimas, iš organizmo greičiau pasišalina toksinai. Ši procedūra yra saugi atlikti net ir tą pačią dieną po invazijos. Po operacijų naudojamas specialus INDIBA protokolas, taikomi unikalūs masažiniai judesiai, tad procedūra maksimaliai komfortiška ir neskausminga. Negana to ši procedūra tinka po patirtų traumų, esant ūminiams/lėtiniams skausmams, sąnario uždegimui, bursitui ir kt.

Kam skirta INDIBA terapija?
– prieš/po operacijų (paspartina žaizdų gijimą, sumažina patinimą);
– sportininkams po patirtų traumų (pvz., tenisininkams, plaukikams);
– esant nugaros skausmui (ūminiam ar lėtiniam);
– odos stangrinimui, celiulito mažinimui;
– sergant lėtinėmis sąnarių ligomis.

INDIBA terapijos kainos

 • Gydomoji individuali terapija
  nuo 50 €
 • Apimčių ir riebalų mažinimo, celiulito gydymas 30min
  45 €
 • Apimčių ir riebalų mažinimo, celiulito gydymas 60 min
  90 €
 • Odos stangrinimas (pasirinkinai pilvas, rankos) 30min
  45 €
 • Odos stangrinimas (pasirinkinai pilvas, rankos) 60min
  90 €
 • Veido liftingas (odos stangrinimas) 30min
  45 €
 • Veido ir dekolte liftingas (odos stangrinimas) 60min
  90 €
 • Prieš ir po operacijų 60min
  110 €
 • Perkant rekomenduojamą gydymo kursą
  20 % nuolaida

Gydytojai:

Dovilė Petronytė

Gydomojo masažo specialistė - kosmetologė

Plačiau ›
Vaida Tavorienė

Kineziterapeutė

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks yra galimas INDIBA terapijos šalutinis poveikis?

INDIBA terapijos šalutiniai poveikiai paprastai yra minimalūs ir reti. Kai kurie žmonės gali patirti odos paraudimus ar nedidelį patinimą po sesijos.

Ar INDIBA terapija yra tikrai veiksminga?

INDIBA terapija yra laikoma veiksminga daugeliui žmonių, ypač gydant įvairias traumas, skausmus, uždegimus, pooperaciniu laikotarpiu. Ji gali padėti skatinti audinių atsinaujinimą, sumažinti skausmą ir uždegimą bei pagerinti bendrą kūno funkciją. Tačiau rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių situacijų ir sveikatos problemų.