Krūtų didinimas

Krūtys visada buvo ir yra vienas iš moteriškumo, seksualumo simbolių. Tačiau gamta ne visada suteikia moteriai tokias kūno formas, kokių ji norėtų.

Kiekvienais metais pasaulyje sėkmingai atliekama tūkstančiai krūtinės didinimo operacijų. Pagal ASPS duomenis, vien JAV 2011 metais buvo atlikta 307 190 tūkstančių krūtinės didinimo operacijų. Statistikos duomenimis, 97 proc. moterų vėl ryžtųsi šiai operacijai ir net 98 proc. moterų įvardino, kad ši operacija atitiko jų lūkesčius. Vidutinis moterų, pasiryžusių krūtų augmentacijai, amžius 34 metai. Po krūtinės didinimo operacijos moteris gali vėl pastoti ir maitinti kūdikį krūtimi.

Mūsų klinikoje Jūs sužinosite visus privalumus bei trūkumus atliekant krūtų didinimo operaciją, kartu su chirurgu galėsite nuspręsti, kokio dydžio ir kokiu chirurginiu būdu ji Jums galėtų būti padidinta.

Mes siūlome kelis chirurginius krūtinės didinimo būdus: kai pjūvis daromas po areole (pigmentuotu laukeliu aplink spenelį) arba kai pjūvis daromas po krūtimi. Kartu su plastiniu chirurgu Jūs nuspręsite, ar krūtų implantai bus dedami po pieno liauka ar po didžiuoju krūtinės raumeniu. Taip pat galėsite pasirinkti, ar krūtinę norėsite didinti implantais, ar savais riebalais. 

Daugiau plastinės chirurgijos pasiūlymų ieškokite čia: plastinės operacijos.

Krūtinės didinimo operacijos eiga

Operacijos trukmė: 1-3 valandos

Nejautra: operacija atliekama bendroje nejautroje (narkozėje)

Pooperacinis laikotarpis: kitą dieną po operacijos galėsite vykti namo arba kelioms dienoms pasilikti mūsų klinikoje.

Randai: priklausomai nuo operacijos būdo randas gali būti 3-5 centimetrų. Mūsų klinikoje krūtų implantai dažniausiai dedami per spenelį arba pjūviu po krūtimis, todėl pooperacinis randas praktiškai tampa nematomas. Jei siūlai netirpstantys, tai jie ištraukiami praėjus 7-10 dienų po operacijos.

Išvaizda: sugrįžti į darbą Jūs galėsite jau po kelių dienų, tačiau sportuoti ar dirbti sunkius fizinius darbus galima bus tik po 4-6 savaičių. Taip pat mes rekomenduojame 4-6 savaites nešioti specialią liemenėlę.

Kūdikio maitinimas krūtimi: krūtų padidinimo operacija nesutrukdo jokių krūties funkcijų. Po operacijos galima pastoti, gimdyti ir maitinti kūdikį. Ateityje Jums pageidaujant esami implantai gali būti pakeisti didesniais.

Svarbu! Atminkite, kad implanto kontūrai ir apie jį susiformavusi kapsulė gali trukdyti normaliai įvertinti mamografiją, todėl prieš mamografinį tyrimą apie krūtų implantus yra būtina pasakyti mamografinį tyrimą atliekančiam gydytojui. Tikslesnis tyrimas įvertinant krūties audinius po augmentacijos yra MRT. Krūtų padidinimas – tai viena dažniausiai atliekamų estetinių operacijų.

Krūtų didinimo kainos

 • Krūtų padidinimas (įskaitant implantus)
  370-400 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. 3700-4000 €
 • Krūtų padidinimas b-lite implantais
  480-530 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. 4800-5300 €
 • Krūtų padidinimas savais riebalais
  400-470 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. 4000-4700 €
 • Krūtų didinimas implantais + riebalų persodinimas į krūtis
  470-500 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. 4700-5000 €
 • Krūtų padidinimas ir pakėlimas (įskaitant implantus)
  nuo 450 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4500 €
 • Antrinis krūtų padidinimas (įskaitant implantus)
  nuo 370 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 3700 €

Krūtinės didinimo gydytojų sąrašas:

Dr. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Karolis Baužys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plačiau ›
Jelena Romanova-Paškevič

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Gabrielė Latakaitė-Čiuladė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Ieva Kastytė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar yra amžiaus ribojimų krūtų didinimo operacijai?

Mūsų klinikoje krūtų didinimo operacijos atliekamos nuo 18 metų amžiaus. Vyresnio amžiaus moterims ribojimų nėra, tačiau prieš priimant sprendimą rekomenduojame pasitarti su gydytoju, įvertinti galimas rizikas ir tik tuomet priimti sprendimą.

Per kiek laiko matomas operacijos rezultatas?

Pradinis patinimas ir mėlynės turėtų sumažėti per vieną ar dvi savaites po krūtų implantų įdėjimo. Raumenys turėtų pradėti atsipalaiduoti, o implantai palaipsniui nusistovės ir suminkštės. Vis dėlto visas procesas gali užtrukti nuo trijų iki šešių mėnesių, todėl nesijaudinkite, jei krūtys vis dar įsitempusios arba atrodo šiek tiek per aukštai, net ir atslūgus tinimui. Po operacijos svarbu laikytis chirurgo nurodymų ir atlikti pooperacines priežiūros procedūras, kad būtų užtikrintas kuo geresnis ir greitesnis atsistatymas bei rezultatai.

Kaip pasiruošti prieš krūtų didinimo operaciją?

– Atlikti kraujo tyrimus (ne anksčiau nei 2 savaitės iki operacijos), užsirašyti elektrokardiogramą bei atlikti krūtų echoskopiją;

– Nutraukti tam tikrų vaistų vartojimą;

– Nerūkyti, nevartoti alkoholio, narkotinių medžiagų.