Krūtų didinimas

Krūtys visada buvo ir yra vienas iš moteriškumo, seksualumo simbolių. Tačiau gamta ne visada suteikia moteriai tokias kūno formas, kokių ji norėtų.

Kiekvienais metais pasaulyje sėkmingai atliekama tūkstančiai krūtų padidinimo operacijų. Pagal ASPS duomenis, vien JAV 2011 metais buvo atlikta 307 190 tūkstančių krūtų padidinimo operacijų. Statistikos duomenimis, 97 proc. moterų vėl ryžtųsi šiai operacijai ir net 98 proc. moterų įvardino, kad ši operacija atitiko jų lūkesčius. Vidutinis moterų, pasiryžusių krūtų augmentacijai, amžius 34 metai. Po krūtų padidinimo operacijos moteris gali vėl pastoti ir maitinti kūdikį krūtimi.

Mūsų klinikoje Jūs sužinosite visus privalumus bei trūkumus atliekant krūtų padidinimo operaciją, kartu su chirurgu galėsite nuspręsti, kokio dydžio ir kokiu chirurginiu būdu ji Jums galėtų būti padidinta.

Mes siūlome kelis chirurginius krūtų padidinimo būdus: kai pjūvis daromas po areole (pigmentuotu laukeliu aplink spenelį) arba kai pjūvis daromas po krūtimi. Kartu su plastiniu chirurgu Jūs nuspręsite, ar krūtų implantai bus dedami po pieno liauka ar po didžiuoju krūtinės raumeniu. Taip pat galėsite pasirinkti, ar krūtinę norėsite didinti implantais, ar savais riebalais. 

Krūtinės didinimo operacijos eiga

Operacijos trukmė: 1-3 valandos

Nejautra: operacija atliekama bendroje nejautroje (narkozėje)

Pooperacinis laikotarpis: kitą dieną po operacijos galėsite vykti namo arba kelioms dienoms pasilikti mūsų klinikoje.

Randai: priklausomai nuo operacijos būdo randas gali būti 3-5 centimetrų. Mūsų klinikoje krūtų implantai dažniausiai dedami per spenelį arba pjūviu po krūtimis, todėl pooperacinis randas praktiškai tampa nematomas. Jei siūlai netirpstantys, tai jie ištraukiami praėjus 7-10 dienų po operacijos.

Išvaizda: sugrįžti į darbą Jūs galėsite jau po kelių dienų, tačiau sportuoti ar dirbti sunkius fizinius darbus galima bus tik po 4-6 savaičių. Taip pat mes rekomenduojame 4-6 savaites nešioti specialią liemenėlę.

Kūdikio maitinimas krūtimi: krūtų padidinimo operacija nesutrukdo jokių krūties funkcijų. Po operacijos galima pastoti, gimdyti ir maitinti kūdikį. Ateityje Jums pageidaujant esami implantai gali būti pakeisti didesniais.

Svarbu! Atminkite, kad implanto kontūrai ir apie jį susiformavusi kapsulė gali trukdyti normaliai įvertinti mamografiją, todėl prieš mamografinį tyrimą apie krūtų implantus yra būtina pasakyti mamografinį tyrimą atliekančiam gydytojui. Tikslesnis tyrimas įvertinant krūties audinius po augmentacijos yra MRT. Krūtų padidinimas – tai viena dažniausiai atliekamų estetinių operacijų.

Kainos

 • Krūtų padidinimas (įskaitant implantus)
  nuo 350 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 3500 €
 • Krūtų padidinimas b-lite implantais
  nuo 450 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4500 €
 • Krūtų padidinimas savais riebalais
  nuo 270 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 2700 €
 • Krūtų padidinimas ir pakėlimas (įskaitant implantus)
  nuo 440 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4400 €
 • Antrinis krūtų padidinimas (įskaitant implantus)
  nuo 350 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 3500 €

Gydytojai:

Dr. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Jelena Romanova-Paškevič

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Karolis Baužys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plačiau ›
Gabrielė Latakaitė-Čiuladė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›