Kraujagyslinių darinių/kapiliarų šalinimas

Išsiplėtę kapiliarai yra dažnas pacientų skundas. Dėl genetinių priežasčių, mūsų gyvenimo įpročių ar net vartojamų vaistų, odos kapiliarai praranda elastingumą ir gali išsiplėsti. Tuomet veide juos matome kaip rausvą raštą ar veido raudonį. Šiandieną vienas dažniausių išsiplėtusių kapiliarų gydymo būdų yra lazerinis kapiliarų šalinimas. Mūsų klinikoje išsiplėtusių kapiliarų šalinimui naudojami estetinės dermatologijos lazeriai – Elite+ bei Quanta System 585. Cynosure Elite+ Yag lazerio sukeliamą šilumą sugeria kapiliarai, tai sukelia jų subliuškimą. Dėl šios priežasties, taikant lazerinį spindulį, akimirksniu matomas pokytis. Toks kapiliaras užsidaro ir ilgainiui ištirpsta. 

Taip pat mūsų klinikoje esantis iki šiol vienintelis Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse „Quanta System 585” lazeris yra net DU KARTUS efektyvesnis nei įprastiniai rinkoje esantys lazeriai – 585 nm lazerio bangos ilgis kraujagyslėje sukelia greitesnį krešėjimą ir sienelių nekrozę, o tai reiškia, kad procedūrų reikia mažiau, o rezultatas išlieka ilgiau.
Procedūros veikimo principas yra toks – lazerio sukeliamą šilumą sugeria kapiliarai, tai sukelia jų subliuškimą. Toks kapiliaras užsidaro ir išnyksta tiesiog akyse. Rožinės gydymo atveju, arba kai gydomi ne pavieniai kapiliariai, o kraujagysliniai dariniai, vienos procedūros gali nepakakti, tačiau atlikus kelių procedūrų kursą, rezultatai išlieka ne vieneriems metams.
Naujasis 585 nm lazeris veikia tiksliai, tarsi mikroskopinė adatėlė – mūsų pacientai džiaugiasi, kad šis naujasis lazeris yra NEPALYGINAMAI MAŽIAU SKAUSMINGAS nei įprastiniai rinkoje esantys lazeriai.
Tai naujas aukso standartas rinkoje – išsiplėtę kapiliarai, rožinė, pigmentinės dėmės, kraujagyslių dariniai, kuperozė, vyninės dėmės ir kt. – visos šios problemos „VitkusClinic“ yra tikrai išsprendžiamos.

Kraujagyslinių darinių/kapiliarų šalinimo eiga

Pojūčiai procedūros metu
Lazerio impulsai yra juntami kaip staigios šilumos bangos. Mūsų klinikoje naudojama speciali šalto oro sistema vėsina odą ir didina komforto jausmą procedūros metu. Po procedūros oda panašės į įdegusią saulėje, kuomet oda švelniai kaista ir dilgčioja. Paprastai nemalonūs pojūčiai praeina per kelias valandas. 

Procedūros trukmė
Procedūros trukmė priklauso nuo išsiplėtusių kapiliarų kiekio. Tačiau dėl Elite+ padengiamo didesnio odos ploto, tai užtrunka vos kelias minutes. 

Rezultatas
Iškart po pirmosios procedūros bus matomi pirmieji rezultatai. Kadangi paprastai kapiliarai būna skirtingo dydžio, didesniems vienos procedūros gali ir nepakakti. Stebint, kad veido raudonis išlieka, procedūra pakartojama kelis kartus, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Po procedūros
Veido kapiliarų išsiplėtimui didelės įtakos turi mūsų gyvenimo būdas, rūkymas, dažnas saulės poveikis ar netgi nesveika mityba. Dėl šios priežasties problema yra linkusi atsinaujinti. Siekiant maksimalių rezultatų, gydytojas patars kaip prižiūrėti odą, veiksmingai apsisaugoti nuo saulės bei pritaikyti tinkamą gyvenimo būdą siekiant, kad efektas būtų ilgalaikis.

 

 

Kraujagyslinių darinių/kapiliarų šalinimo kainos

 • Gydytojo kraujagyslių chirurgo (mokslų daktaro) konsultacija su echoskopija
  110 €
 • Kapiliarų šalinimas viso veido srityje
  360€
 • Kapiliarų šalinimas sritis aplink nosį
  79 €
 • Kapiliarų šalinimas visos nosies srityje
  95 €
 • Kapiliarų šalinimas skruostų srityje
  nuo 100 €
 • Kapiliarų šalinimas viršutinės lūpos srityje
  60 €
 • Kapiliarų šalinimas smakro srityje
  60 €
 • Kapiliarų šalinimas kaktos srityje
  75 €
 • Kapiliarų šalinimas abiejų šlaunų srityje
  160-200 €
 • Kapiliarų šalinimas abiejų blauzdų srityje
  150-190 €
 • Kapiliarų šalinimas pakinklių srityje
  85 €
 • Pavienės hemangiomos, vyšninės angiomos šalinimas
  55 €
 • Pavienių kapiliarų, įgimtų kraujagyslinių vyno dėmių šalinimas kūno srityje
  55 €
 • Smulkių, daugybinių hemangiomų (1-3 mm) šalinimas
  nuo 190 €
 • Skleroterapija
  160 €
 • Kojų išsiplėtusių kraujagyslių šalinimas lazeriu
  300 €
 • Pakartotinis kojų išsiplėtusių kraujagyslių šalinimas lazeriu (po 6-8 savaičių)
  180 €

Gydytojai:

Dr. Vaidotas Zabulis

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Plačiau ›
Dr. Julija Mozūraitienė

Gydytoja dermatovenerologė-onkologė, Dermatologijos klinikos vadovė

Plačiau ›
Romualda Kazanavičienė

Gydytoja dermatovenerologė

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar kraujagyslinių darinių/kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra?

Darinių ar kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugi procedūra, kai atlieka kvalifikuotas specialistas. Lazeriai yra sukurti taip, kad selektyviai veiktų tik kraujagysles ar kraujagysliniu darinius, nežalojant aplinkinių audinių.

Ar kraujagyslinių darinių/kapiliarų šalinimo procedūra yra skausminga?

Kraujagyslių šalinimo procedūra gali būti šiek skausminga, tačiau dauguma pacientų ją pakelia. Svarbu atkreipti dėmesį, kad skausmo pojūtis gali skirtis priklausomai nuo individualaus paciento jautrumo.