Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimo operacijos pasaulyje yra atliekamos daugiau kaip 40 metų. Tai viena populiariausių estetinių operacijų. Riebalų siurbimas – tai kūno formų estetinė korekcija, padedanti suformuoti patrauklų kūno formų kontūrą. Riebalų nusiurbimo operacija netaikoma norint atsikratyti nereikalingo viršsvorio. Poodinius riebalus rekomenduojame išsiurbti tik tose kūno vietose, kuriose poodinių riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą.

Riebalų nusiurbimo operacija dažniausiai atliekama normalaus kūno sudėjimo ir svorio pacientams, norint sumažinti dvigubą smakrą, per storas rankas, neproporcingai didelius klubus, sėdmenis ir šlaunis, atsikišusį pilvą ar riebalų ringes virš liemens.

Riebalų nusiurbimo trukmė: 1-5 valandos

Nejautra: operacija atliekama bendroje, vietinėje, epidurinėje ar intraveninėje nejautroje (narkozėje). Tai priklauso nuo operacijos apimties, Jūsų pageidavimų, chirurgo ir anesteziologo pasirinkimo.

Pooperacinis laikotarpis: tą pačią ar kitą dieną po operacijos galėsite vykti namo, priklausomai kokios apimties operacija arba kelioms dienoms pasilikti mūsų klinikoje.   

Randai: riebalų nusiurbimas palieka nedidelius 2-6 mm randelius, kurie laikui bėgant pranyksta.

Išvaizda: jeigu operacija nebus didelės apimties, sugrįžti į darbą Jūs galėsite jau kitą dieną, tačiau sportuoti ar dirbti sunkius fizinius darbus galima bus tik po 4-6 savaičių. Taip pat mes rekomenduojame 3-6 savaites nešioti specialų korsetą.

Svarbu: Tačiau Jūs turite žinoti, jog riebalų nusiurbimo operacija negali pakeisti sveikos gyvensenos būdo – aktyvaus sporto bei sveiko maitinimosi. Stulbinami geri rezultatai yra pasiekiami derinant viską kartu.

Riebalų nusiurbimo kaina: Operacijos kaina priklauso nuo apimties, mes negalime Jums pateikti tikslios kainos, nes ji priklauso nuo pastangų, kurių pareikalaus operacija – tik asmeninio susitikimo metu gali paaiškėti kiek Jums reikės  pašalinti riebalų – vieną ar penkis litrus.

Kainos

  • Riebalų nusiurbimas
    nuo 200 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 2000 €
  • Riebalų persodinimas
    nuo 800 €

Gydytojai:

Karolis Baužys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plačiau ›
Jelena Romanova-Paškevič

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Dr. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›