Hialurono rūgšties injekcijos

Raukšlių korekcija

Hialurono rūgštis – tai natūrali, žmogaus organizmo gaminama medžiaga, kuri padeda drėkinti odą bei palaiko jos elastingumą. Bėgant laikui hialurono rūgšties kiekis organizme mažėja – apie penkiasdešimtuosius gyvenimo metus žmogaus organizmas būna netekęs net 50% šios rūgšties. Dėl to oda, ypač veido ir plaštakų, praranda savo elastingumą, suglemba, veido linijos tampa įdubusios, veidas praranda jaunatvišką išvaizdą. Kartu su šiais pokyčiais odą dar veikia ir gravitacija, dėl kurios oda tempiasi žemyn bei nukara.

Vienas iš būdų sumažinti šiuos veido odos pokyčius yra hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties užpildų injekcijomis ne tik sumažinamos raukšlės, bet ir atkuriamas veido kontūrų pilnumas, jaunatviškumas, suteikiama apimtis. Galima žymiai sumažinti arba panaikinti smulkias ir gilias raukšles: tarpuakių raukšles, ,,žąsų kojeles“ aplink akis, nosies–lūpų raukšles, smulkias raukšleles aplink burną, įdubas lūpų kampučiuose, raukšles skruostų ir smakro srityse. Taip pat galima padidinti lūpų apimtį, koreguoti kontūrą.

Injekcijos atliekamos išryškėjusioms:

– Nosies ir burnos raukšlėms;
– Nusvirusiems lūpų kampučiams;
– Raukšlėms virš lūpų;
– Pasmakrės raukšlėms;
– Lūpų formai ir putlumui atkurti.

Raukšlių korekcijos procedūros eiga

Procedūra 
Prieš procedūrą oda patepama anesteziniu kremu arba suleidžiama anestezinių vaistų. Be to, kai kurių gelių sudėtyje yra lidokaino, todėl procedūra minimaliai skausminga. Procedūros metu, naudojant ploną adatą, hialurono rūgšties gelis yra suleidžiamas į raukšles. Suleista hialurono rūgštis tolygiai pasiskirsto, užpildo raukšlę, bei drėkina odą.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 15-30 minučių.

Rezultatas  
Injekcijų vietose lieka vos pastebimas paraudimas, kuris dažniausiai jau po valandos pranyksta. Taip pat gali atsirasti patinimas, susidaryti mėlynė, tačiau po kelių dienų šie reiškiniai išnyksta.

Injekcijų poveikis pastebimas iš karto po procedūros, galutinis rezultatas pastebimas po 10 dienų. Atsižvelgiant į odos savybes ir suleisto gelio tankį dažniausiai rezultatai išlieka nuo 3 iki 18 mėnesių. Po to procedūrą galima kartoti.

Prieš ir po procedūros
Likus parai iki procedūros nevartoti alkoholio, aspirino ir kitokių nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų. Taip sumažinsite mėlynių ir kraujosruvų atsiradimo tikimybę. Po procedūros 1 savaitę rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, soliariumo, saunos ir intensyvių veido procedūrų.

Hialurono rūgšties procedūras galima derinti su botulino toksino injekcijomis, cheminiu odos šveitimu (pilingais) ir kitomis kosmetinėmis procedūromis.

 

Lūpų apimties ir kontūro korekcija

Daugeliui žmonių lūpos yra labai svarbi veido dalis, suteikianti patrauklumo, leidžianti jaustis ir atrodyti gerai. Bėgant laikui, lūpos natūraliai sausėja, netenka putlumo, susiaurėja, aplink lūpas ir jų kampučiuose gali atsirasti smulkių raukšlelių.

Hialurono rūgšties užpildais galima keisti lūpų kontūrą, padidinti jų apimtį, suteikti putlumo, sumažinti arba panaikinti smulkias raukšles aplink lūpas.

Mūsų klinikoje naudojamas preparatas labai lengvai pasiskirsto, atkuria lūpų putlumą, paryškina kontūrus. Kadangi preparatas negranuliuotas ir labai lengvai pasiskirsto, lūpos atrodo natūraliai.

Lūpų korekcijos procedūros eiga

Procedūros trukmė 
Procedūra trunka 15-30 minučių.

Nejautra: injekcijų sričių jautrumas sumažinamas, naudojant rezorbcinius anestetikus arba laidinę nejautrą.

Rezultatas
Po procedūros injekcijų vietose lieka vos pastebimas paraudimas, kuris dažniausiai jau po valandos pranyksta. Injekcijos vietoje gali atsirasti patinimas, susidaryti mėlynė, tačiau po kelių dienų šie reiškiniai išnyksta. Rezultatai pastebimi iš karto po procedūros, tačiau galutinis poveikis matomas po 1-2 savaičių, kadangi po procedūros gali būti atsirasti patinimas, kuris per kelias dienas išnyksta. Poveikis gali išlikti nuo 6 iki 12 mėnesių.

Prieš ir po procedūros
Likus parai iki procedūros nevartoti alkoholio, aspirino ir kitokių nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų. Taip sumažinsite mėlynių ir kraujosruvų atsiradimo tikimybę. 1 savaitę po procedūros rekomenduojama vengti tiesioginės saulės spindulių, soliariumo, saunos ir intensyvių veido procedūrų.

Lūpų apimties procedūrą galima derinti su kitomis hialurono rūgšties, botulino toksino injekcijomis, cheminiu odos šveitimu (pilingais) ir kitomis kosmetinėmis procedūromis.

 

 

Hialurono rūgšties injekcijos kainos

 • Raukšlių korekcija hialurono rūgšties užpildais
  nuo 220 €
 • Paakių zonos korekcija hialurono rūgšties preparatais
  nuo 220 €
 • Nosies ir burnos raukšlių korekcija
  nuo 220 €
 • Skruostų apimties korekcija
  nuo 410 €
 • Nusvirusių lūpų kampučių korekcija
  nuo 220 €
 • Smakro srities korekcija
  nuo 220 €
 • Lūpų apimties, formos ir putlumo atkūrimas
  nuo 220 €

Gydytojai:

Dr. Julija Mozūraitienė

Gydytoja dermatovenerologė-onkologė, Dermatologijos klinikos vadovė

Plačiau ›
Romualda Kazanavičienė

Gydytoja dermatovenerologė

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar hialurono rūgšties injekcijos yra saugios?

Hialurono rūgšties injekcijos yra saugios, kai jas atlieka kvalifikuotas medicinos specialistas. Tačiau, kaip ir bet kuri kita procedūra, jos gali turėti šalutinį poveiki arba sukelti alergines reakcijas.

Ar norint išlaikyti procedūros efektą injekcijas reikia kartoti?

Taip, daugumoje atvejų norint išlaikyti procedūros efektą, reikia kartoti injekcijas. Hialurono rūgštis yra laikina medžiaga, todėl jos efektas gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Norint išlaikyti pageidaujamą rezultatą, daugeliui žmonių reikia periodiškai kartoti injekcijas.