Apie VitkusClinic

VitkusClinic yra įsikūrusi Vilniuje, ramiame Valakupių rajone, gamtos ir tylos apsuptyje.

Tauraus mėlynumo – vilties ir tikėjimo spalvos – klinikos pastatas, kurio plačiais langais į vidų liejasi pušyno gaiva, obelų sodo brandi ramybė, jauki saulės šiluma.

Klinikos lyderis – vienas geriausių Europoje plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos ekspertas, mikrochirurgas profesorius Kęstutis Vitkus. Klinikos įkūrėjo vardu pavadintos klinikos pacientai čia gaus išskirtinę priežiūrą, nes klinikoje dirba vieni iš profesionaliausių gydytojų. 

Tai yra viena iš vos kelių plastinės chirurgijos klinikų pasaulyje, įsikūrusių mieste ir kartu gamtos apsuptyje. Joje, panaudojant profesoriaus bei jo komandos patirtį, naujausias medicinos technologijas, yra atliekamos plastinės rekonstrukcinės operacijos: veido ir kaklo atjauninimas, nosies formos korekcija, krūtų plastika, riebalų nusiurbimas, atjauninimo injekcijos, taip pat daugelis kitų kūno formų korekcijos operacijų. 

Didelė prielaida sėkmingai plastinei operacijai yra plastinės chirurgijos specialistas. Pasitelkiant profesoriaus Kęstučio Vitkaus ilgametę patirtį bei visos VitkusClinic komandos žinias, mūsų klinikos Pacientams yra garantuojamas maksimalus atidumo, rūpestingumo, atsargumo ir kvalifikuotumo laipsnis.

Čia galėsite mėgautis jausmu, kad ten, toli už miško, liko skubėjimas, niekad nesibaigiantys darbai ir prievolės. Kad esate jaukiuose, saugiuose namuose, kur tikima Jumis!

Klinikos standartai

VitkusClinic garantuoja visus aukščiausius gydymo įstaigos standartus – mes atitinkame visus teisės aktų keliamus reikalavimus ir turime atitinkamas licencijas. Standartų laikymasis laiduoja, kad estetinė operacija bus atlikta kokybiškai, o pagalba bus suteikta laiku. Diegiant standartus panaudota VitkusClinic specialistų ilgametė patirtis. Klinikos pacientai jaučiasi esantys saugūs patikimose rankose ir dėl daugiau nei 40 metų darbo stažą turinčio profesoriaus Kęstučio Vitkaus, ir dėl gausios plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos bei dermatologijos gydytojų komandos. 

Gydytojų meistriškumas, moderniausia, saugiausia medicininė aparatūra, profesionali slauga – yra šios klinikos pamatai. Klinikoje Jūs esate saugiuose ir jaukiuose namuose.