Krūtų pakėlimas

Krūtys visada buvo ir yra vienas iš moteriškumo, seksualumo simbolių. Tačiau gamta ne visada suteikia moteriai tokias kūno formas kokių ji norėtų. Bėgant laikui sumažėja odos stangrumas, degeneruoja krūties riebalinis audinys, dėl ko krūtys nusileidžia žemyn ir praranda jaunatvišką formą. Taip pat nusileidusios krūtys gali atsirasti po gimdymo, svorio netekimo ar vykstant senėjimo procesui. Nusileidusias krūtis galima koreguoti atliekant krūtų pakėlimo operaciją.

Krūtų pakėlimas yra chirurginė procedūra, kurios metu per didelės, nusileidusios arba stangrumą, elastingumą praradusios krūtys yra pakeliamos ir joms suteikiama pageidaujama forma. Jums pageidaujant operacijos metu krūtys gali būti ir padidintos.

Operacijos trukmė: 2- 4 valandos

Nejautra: operacija atliekama bendroje nejautroje (narkozėje)

Pooperacinis laikotarpis: po operacijos rekomenduojame pasilikti mūsų klinikoje 1-2 dienas, skausmas paprastai praeina po 1-2 dienų. 5-6 savaites Jums reikės nešioti specialų tamprų liemenuką.

Randai: siūlai yra išimami pirmą savaitę po operacijos. Priklausomai nuo operacijos metodo, randai matysis pirmus metus, tačiau laikui bėgant jie nyksta.

Išvaizda, darbingumas: į darbą galėsite sugrįžti jau po savaitės, tačiau 5-6 savaites turite vengti sunkių fizinių pratimų bei sporto.

Kainos

  • Krūtų pakėlimas
    nuo 290 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 2900 €
  • Krūtų padidinimas ir pakėlimas (įskaitant implantus)
    nuo 440 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4400 €

Gydytojai:

Dr. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Jelena Romanova-Paškevič

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Karolis Baužys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plačiau ›
Gabrielė Latakaitė-Čiuladė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›