Krūtų pakėlimas

Krūtys visada buvo ir yra vienas iš moteriškumo, seksualumo simbolių. Tačiau gamta ne visada suteikia moteriai tokias kūno formas kokių ji norėtų. Bėgant laikui sumažėja odos stangrumas, degeneruoja krūties riebalinis audinys, dėl ko krūtys nusileidžia žemyn ir praranda jaunatvišką formą. Taip pat nusileidusios krūtys gali atsirasti po gimdymo, svorio netekimo ar vykstant senėjimo procesui. Nusileidusias krūtis galima koreguoti atliekant krūtų pakėlimo operaciją.

Krūtų pakėlimas yra chirurginė procedūra, kurios metu per didelės, nusileidusios arba stangrumą, elastingumą praradusios krūtys yra pakeliamos ir joms suteikiama pageidaujama forma. Jums pageidaujant operacijos metu krūtys gali būti ir padidintos.

Daugiau plastinės chirurgijos pasiūlymų rasite čia: plastinės operacijos.

Krūtinės pakėlimo operacijos eiga

Operacijos trukmė: 2- 4 valandos

Nejautra: operacija atliekama bendroje nejautroje (narkozėje)

Pooperacinis laikotarpis: po operacijos rekomenduojame pasilikti mūsų klinikoje 1-2 dienas, skausmas paprastai praeina po 1-2 dienų. 5-6 savaites Jums reikės nešioti specialų tamprų liemenuką.

Randai: siūlai yra išimami pirmą savaitę po operacijos. Priklausomai nuo operacijos metodo, randai matysis pirmus metus, tačiau laikui bėgant jie nyksta.

Išvaizda, darbingumas: į darbą galėsite sugrįžti jau po savaitės, tačiau 5-6 savaites turite vengti sunkių fizinių pratimų bei sporto.

Krūtinės pakėlimo operacijos kainos

  • Krūtų pakėlimas
    nuo 360 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. 3600-4000 €
  • Krūtų pakėlimas + riebalų persodinimas į krūtis
    nuo 480 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4800 €
  • Krūtų padidinimas ir pakėlimas (įskaitant implantus)
    nuo 450 € mėn. be pabrangimo per 10 mėn. nuo 4500 €

Krūtinės pakėlimo gydytojų sąrašas:

Dr. Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Karolis Baužys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plačiau ›
Jelena Romanova-Paškevič

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›
Gabrielė Latakaitė-Čiuladė

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Plačiau ›

Dažniausiai užduodami klausimai

Per kiek laiko matomas krūtinės pakėlimo rezultatas?

Krūtų pakėlimo operacijos rezultatai matomi iš karto. Laikui bėgant pooperacinis patinimas išnyks, o pjūvio linijos išblykš.

Ar galima maitinti krūtimi po krūtų pakėlimo operacijos?

Krūtų pakėlimo operacijos metu gali būti pažeisti krūties nervai ir latakai, todėl tai gali turėti įtakos laktacijai. Dauguma moterų, kurioms buvo atlikta krūties ar spenelio operacija, gali pagaminti šiek tiek pieno, tačiau ne visos šios moterys galės pagaminti pakankamą pieno kiekį savo kūdikiams. Sėkmingam žindymui nebūtina turėti daug pieno, nes galima kūdikį maitinti papildomais mišiniais.

Kokios galimos rizikos po krūtų pakėlimo operacijos?

Krūtų pakėlimo operacija, kaip ir bet kokia chirurginė procedūra, gali turėti tam tikrų rizikų. Šie veiksniai gali skirtis priklausomai nuo individualių organizmo savybių ir operacijos metodo. Vienos iš rizikų yra:

1. Infekcija. Po operacijos gali pasireikšti infekcija audiniuose, po kurių gali prireikti  antibiotikų arba kitų gydymo priemonių.

2. Randai. Po operacijos ant krūtų gali atsirasti randai, kurie gali būti pastebimi ir laikui bėgant gali keistis.

3. Jautrumo pokyčiai. Krūtų pakėlimo operacija gali paveikti jautrumą krūtyse, ir tai gali išlikti kurį laiką po operacijos.

4. Anestezijos rizika. Bet kokia anestezija turi savo rizikas, kurios gali apimti alergines reakcijas ar kitas komplikacijas.

Yra daugiau potencialių rizikos veiksnių, todėl svarbu atidžiai aptarti operaciją su gydytoju ir žinoti visus su ja susijusius rizikos faktorius. Svarbu rūpintis savimi po operacijos ir laikytis chirurgo nurodymų.