PRP

PRP procedūra – trombocitais turtinga plazma. Tai natūrali, saugi bei unikali procedūra, skirta atgaivinti bei atjauninti odą.

Procedūrai naudojamas paties paciento kraujo, kuris yra paimamas iš venos į specialų mėgintuvėlį ir centrifuguojamas – tokiu būdu yra atskiriama kraujo plazma su trombocitais, kurioje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, augimo faktorių, skatinančių odos regeneracija, elastino ir kolageno sintezę. PRP procedūra nesukelia jokios imunologinės ar alerginės reakcijos. Procedūros metu plonomis adatomis, kas kelis milimetrus nedideliais kiekiais į problemines zonas yra sušvirkščiama išgauta kraujo plazma su trombocitais. Taip suaktyvinti trombocitai skatina odos atsinaujinimą, stabdo senėjimo procesus bei leidžia vėl mėgautis skaistesne, stangresne bei lygesne oda.

PRP procedūros gali būti atliekamos veido, kaklo, dekoltė ar rankų srityse bei plaukuotoje galvos dalyje. Yra skirta:

– Pavargusiai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai suteikti skaistumą;
– Odos senėjimui pristabdyti – atjauninti bei sustangrinti odą;
– Plaukų slinkimo gydymui ir profilaktikai;
– Odos atstatymui po įvairių procedūrų (lazerinių, cheminių pilingų ir pan).

Procedūros eiga
Prieš PRP procedūrą oda yra kruopščiai nuvaloma ir plona adata į dermą sušvirkščiama išgauta kraujo plazma su trombocitais.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 30-60 minučių.

Po procedūros
Po procedūros galite pastebėti odos jautrumą, skausmingumą. Taip pat injekuotose vietose gali pasireikšti nežymios kraujosruvos. Procedūros rezultatas yra ilgalaikis ir pradeda ryškėti po 2 – 3 savaičių po atliktos procedūros.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti kelių PRP procedūrų kursą, kurį parenka gydytojas, atsižvelgdamas į paciento amžių bei odos būklę. Procedūrų kursą rekomenduojama atlikti bent kartą į metus.

Atliekant šią procedūrą DOVANOJAME lazerinio lankelio procedūrą*!

*Itin greitos ir neskausmingos procedūros metu lazerio šviesos skleidžiama energija pagerina kraujo cirkuliaciją galvos odos plaukų folikuluose. Pagerėjus kraujotakai, į folikuklą patenka svarbios maistinės medžiagos, o atliekami žalingi produktai pasišalina. Dėka pagerėjusios kraujotakos, plauko folikuklas grįžta į sveiką būseną, taip susilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką.
Šis lazerinis lankelis yra vienintelis lazerinės fototerapijos prietaisas, skirtas paveldimo plikimo gydymui.

Lazerinis lankelis yra skirtas:

-Pavargusiems, nusilpusiems plaukams;
-Galvos odos atstatymui;
-Plaukų slinkimo gydymui ir profilaktikai.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 10-15 minučių.

Jau po pirmosios procedūros yra juntamas plaukų struktūros pagerėjimas.
Per pirmąsias 6 savaites yra juntamas ypatingas pokytis. Normalizuojasi galvos odos būklė, plaukai tampa sveikesni, gyvybingesni bei bendrų turimų ir naujų plaukų augimas ir tankėjimas.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti kelių mėnesių procedūrų kursą, kurį parenka gydytojas, atsižvelgdamas į paciento plaukų būklę.

 

 

Kainos

  • PRP
    nuo 310 €