Pooperacinė reabilitacija

Dvigubai greičiau gyjantys audiniai, nuslūgęs patinimas ir daug trumpiau kūną „puošiančios“ mėlynės – Vilniuje „VitkusClinic“ yra atliekami specialūs pooperaciniai masažai, kurie paciento reabilitaciją po operacijos sutrumpina net du kartus!

Pooperacinę reabilitaciją mūsų klinikoje jau ne vienerius metus atlieka anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja Jolanta Dičkienė. Specialistė sako, kad nesvarbu, kokia operacija buvo atlikta – tarkime, riebalų nusiurbimo, krūtų didinimo ar vokų pakėlimo – specialūs limfodrenažiniai masažai padės kiekvienam.

„Reabilitaciją galima pradėti jau antrą dieną po operacijos. Masažus atliekame tik rankomis – būtina pačiam pajausti, kaip gyja audiniai, kur labiau kaupiasi skysčiai, kur didesnis patinimas. Švelniai liesdami kūną ir veidą, išjudiname susikaupusią limfą, geriname skysčių tekėjimą kraujotaką, „nuimame“ tinimą.“ – pasakoja J. Dičkienė ir pateikia pavyzdį: „Tarkime, po viršutinių akių vokų operacijos, ištinsta visas veidas. Tačiau jau po pirmojo masažo patinimas atslūgsta, pacientas jaučiasi ir atrodo geriau, greičiau sugyja mėlynės. Kitas pavyzdys – po riebalų nusiurbimo operacijos kūnas taip pat patinsta, žmogus jaučiasi tarsi sustingęs. Po reabilitacijos, pacientui judėti tampa lengviau, audiniai gyja dar greičiau, greičiau „išsivaikšto“ ir hematomos, o rezultatai po operacijos būna dar geresni.“ – aiškina specialistė.

Itin svarbu pooperacinę reabilitaciją pradėti jau pirmąjį mėnesį po operacijos.

Žinoma, kuo anksčiau, tuo geriau – kaip minėjo medikė, masažai atliekami jau ir antrąją dieną po operacijos. Geriausi rezultatai pasiekiami procedūrą atliekant reguliariai, 1-2 kartus per savaitę.

Pooperaciniai masažai gali būti atliekami vienai kūno sričiai arba kelioms. Vienos srities pooperacinio limfodrenažinio masažo kaina – 60 eurų.

Kainos

  • Pooperacinė reabilitacija
    nuo 60 €