Varpos plastika

Varpos ilgis ir skersmuo gali būti padidintas savų riebalų pagalba iki 2 cm. Raiščių atskyrimas po gaktos kaulu leidžia jį prailginti dar 2-3,5 centimetrais (susijaudinus 18-20 cm).

Varpą sudaro keli akytkūniai, jie pritvirtinti prie gaktikaulio apačios ir įeina į tarpvietę, o ten laikomi įvairių raiščių. Jų neliečiant, tik su odos plastinės operacijos pagalba, galima pailginti varpą. Ji tarsi patraukiama iš šaknies, dėl to pasidaro didesnė, bet jos funkcijos nenukenčia.

Varpos didinimo operacija yra sudėtingesnė – apyvarpėje daromi nedideli pjūviukai, pro kuriuos švirkšto pagalba varpa pripildoma savų riebalų, kurie gali būti paimti iš vidinių šlaunų paviršiaus arba “gelbėjimosi rato” pilvo apačioje. Po šios operacijos atmetimo reakcijų nebūna, nes varpa yra pastorinama savais riebalais. 

Operacijos trukmė:  1-3 valandos

Nejautra: operacija atliekama vietinėje arba bendroje nejautroje (narkozėje)

Pooperacinis laikotarpis: kitą dieną po operacijos galėsite vykti namo arba kelioms dienoms pasilikti mūsų klinikoje.   

Randai: mikro-randas ant apyvarpės po penio padidinimo operacijos savais riebalais. Po varpos prailginimo operacijos lieka nedidelis Y-formos randelis plaukuotoje gaktos dalyje.

Išvaizda: į darbą Jūs galėsite sugrįžti jau po kelių dienų, tačiau sportuoti ar dirbti sunkius fizinius darbus galima bus tik po 3-4 savaičių. Taip pat rekomenduojame susilaikyti nuo seksualinio gyvenimo penkias savaites.

 

Kainos

 • Varpos ilginimas
  nuo 2400 €
 • Varpos storinimas
  nuo 2600 €
 • Varpos ilginimas ir storinimas
  nuo 4200 €
 • Varpos sėklidžių implantas
  nuo 1800 €
 • Apyvarpė pašalinimas cirkumcizija (apipjaustymas)
  nuo 1000 €