Veido valymas

Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido valymas, tai populiariausia ir efektyviausia higieninė veido odos procedūra, siekiantiems turėti sveiką ir gražią veido odą. Procedūros metu oda nuvaloma ir tonizuojama, brinkinama, po to atliekamas mechaninis odos valymas. Vėliau dedamas koncentratas ir raminamoji kaukė. Pabaigoje parenkamas kremas pagal odos būklę.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka 90 minučių.

Rezultatas
Procedūros metu mechaniškai pašalinami visi odos nešvarumai. Rezultate, atstatomos apsauginės veido odos funkcijos, oda tampa skaistesnė ir akivaizdžiai švaresnė.

Po procedūros
Tą pačią dieną, po procedūros, galimas odos paraudimas, kuris pamažu rimsta ir įprastai kitą dieną jau matomi tik vietiniai paraudimai kai kuriose buvusių spuogelių vietose. Neretai išryškėja laikinas veido odos paraudimas ir patinimas, gali atsirasti mėlynių ar nežymių žaizdelių. Tą pačią dieną nerekomenduojama naudoti dekoratyvinės kosmetikos ir jokių kitų veido odai skirtų priemonių, eiti į sporto klubą bei lankytis soliariume 48 val. po procedūros. Visiškas švarios odos rezultatas pasimatys tik praėjus dviems savaitės po mechaninio veido valymo, nes odai reikia laiko sugyti ir atsistatyti.

Veido valymas ultragarsu

Tai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, atliekama moderniu ultragarso aparatu, tinkanti visų tipų odai, net jautriai ir problematiškai.

Į procedūrą įeina gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas nežalojant epiderminio. Ultragarso šaltinis savo skleidžiamais aukšto dažnio virpesiais mechaniškai veikia su juo besiliečiančius audinius. Audiniuose kinta slėgis, vyksta mikrovibracija. Ultragarso poveikis stimuliuoja epidermio hidrataciją ir skatina kolageno sintezę, todėl odos priežiūros procedūrose jis naudojamas darant masažą ir įvedant į ląsteles maitinamąsias medžiagas, o taip pat atliekant veido valymą.

Procedūros trukmė
Procedūra trunka apie 60 minučių.

Rezultatas
Oda apsivalo nuo suragėjusių ląstelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi irimo produktai – purvas, riebalai, komedonai, susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, pagerinama kraujotaka bei ląstelių hidratacija.

Po procedūros
Rekomenduojama bent dieną nesinaudoti soliariumu, pirtimi, nesideginti saulėje. Gerti daugiau vandens – bent 1,5-2 l per dieną (organizmas valosi nuo toksinų ir šlakų, todėl šiems procesams būtinas vanduo).

Rekomenduojamos 3-8 procedūros, atlikti kartą per savaitę.

Kainos

  • Veido valymas (mechaninis arba ultragarsinis)
    nuo 70 €