Hydrafacial

Hydrafacial Edge System – tai neinvazyvi veido valymo bei atjauninimo sistema. Šis veido valymas taip pat padeda atkurti natūralią odos spalvą, koreguoti saulės padarytą žalą bei sumažinti smulkias raukšles. Iškart po procedūros pastebėsite pokyčius – oda taps sudrėkinta ir pastebimai skaistesnė. Tai be jokios abejonės pati maloniausia procedūra, lyg valanda praleista SPA centre, pilna malonumo, atsipalaidavimo ir dėmesio sau. Po Hydrafacial pavadinimu sutelpa veido valymas, limfodrenažinė procedūra, aknės gydymas ir daugelis kitų.

Procedūros eiga

Procedūra susideda iš kelių esminių etapų:
1. Giluminis odos valymas, jo metu oda drėkinama, šalinami nešvarumai.
2. Limfodrenažas, švelnus odos šveitimas, kuomet pašalinamas negyvas odos sluoksnis. Šio etapo metu aktyvinamas limfos nutekėjimas, kraujotaka, oda sutvirtėja.
3. Beskausmis užsikimšusių odos porų bei perteklinių odos riebalų valymas. Šis etapas itin svarbus gydant akne sergančią odą. Tokio tipo oda yra varginama suintensyvėjusios sebumo gamybos, dėl kurios formuojasi skausmingi spuogai. Šis valymas padeda pašalinti perteklinį riebalų kiekį ir išvalyti kenčiančias poras.
4. Odos įsotinimas antioksidantais ir drėkinamosiomis medžiagomis. Šis etapas padeda veido valymo efektą išlaikyti ilgesnį laiką. Oda sustiprinama, todėl įsisotinusi antioksidantų ir drėkiklių, kurį laiką nuo aplinkos taršos gali puikiai apsiginti pati. Po procedūros galima džiaugtis ilgesnį laiką išliekančia minkšta ir švaria oda.

Pojūčiai procedūros metu

Tai veido valymas, kuris ne tik nėra visiškai neskausmingas, tačiau ir itin malonus, po kurio išeisite pastebimai sveikesne oda, o taip pat ir pailsėjusi! Hydrafiacial procedūra lepins švelniu veido masažu.

Procedūros trukmė

Šis malonumas trunka apie 60 minučių.

Rezultatas

Iškart po procedūros pastebėsite švaresnę odą. Kurį laiką ji gali būti kiek paraudusi dėl suintensyvėjusios kraujotakos, visai kaip po masažo.

Prieš procedūrą

Reikėtų privengti saulės spindulių, saugotis apsauginiais kremais nuo saulės. Kaip pasiruošti procedūrai patars Jus konsultuojantis gydytojas, atsižvelgdamas į tai, kokiu tikslu renkatės procedūrą ir kokio rezultato tikitės.

Kainos

 • Klasikinis
  65 €
 • Sveikai veido odai išlaikyti
  75 €
 • Sausai ir dehidratuotai odai
  85 €
 • Prabangus atjauninimas
  170 €
 • Veido procedūra vyrams
  100 €

Gydytojai:

Rūta Mažeikienė

Kosmetologė

Plačiau ›
Neda Račiūnaitė

Bendrosios praktikos slaugytoja. Lazerinės dermatologijos specialistė

Plačiau ›