Kapiliarų šalinimas viso veido srityje tik 180 eurų!*

*įprastinė kaina 360 eurų.

Išsiplėtę kapiliarai yra dažnas pacientų skundas. Dėl genetinių priežasčių, mūsų gyvenimo įpročių ar net vartojamų vaistų, odos kapiliarai praranda elastingumą ir gali išsiplėsti. Tuomet veide juos matome kaip rausvą raštą ar veido raudonį. Šiandieną vienas dažniausių išsiplėtusių kapiliarų gydymo būdų yra lazerinis kapiliarų šalinimas. Mūsų klinikoje išsiplėtusių kapiliarų šalinimui naudojami estetinės dermatologijos lazeriai – Elite+ bei Quanta System 585. Cynosure Elite+ Yag lazerio sukeliamą šilumą sugeria kapiliarai, tai sukelia jų subliuškimą. Dėl šios priežasties, taikant lazerinį spindulį, akimirksniu matomas pokytis. Toks kapiliaras užsidaro ir ilgainiui ištirpsta.

Taip pat mūsų klinikoje esantis iki šiol vienintelis Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse „Quanta System 585” lazeris yra net DU KARTUS efektyvesnis nei įprastiniai rinkoje esantys lazeriai – 585 nm lazerio bangos ilgis kraujagyslėje sukelia greitesnį krešėjimą ir sienelių nekrozę, o tai reiškia, kad procedūrų reikia mažiau, o rezultatas išlieka ilgiau.
Procedūros veikimo principas yra toks – lazerio sukeliamą šilumą sugeria kapiliarai, tai sukelia jų subliuškimą. Toks kapiliaras užsidaro ir išnyksta tiesiog akyse. Rožinės gydymo atveju, arba kai gydomi ne pavieniai kapiliariai, o kraujagysliniai dariniai, vienos procedūros gali nepakakti, tačiau atlikus kelių procedūrų kursą, rezultatai išlieka ne vieneriems metams.
Naujasis 585 nm lazeris veikia tiksliai, tarsi mikroskopinė adatėlė – mūsų pacientai džiaugiasi, kad šis naujasis lazeris yra NEPALYGINAMAI MAŽIAU SKAUSMINGAS nei įprastiniai rinkoje esantys lazeriai.
Tai naujas aukso standartas rinkoje – išsiplėtę kapiliarai, rožinė, pigmentinės dėmės, kraujagyslių dariniai, kuperozė, vyninės dėmės ir kt. – visos šios problemos „VitkusClinic“ yra tikrai išsprendžiamos.

Pojūčiai procedūros metu
Lazerio impulsai yra juntami kaip staigios šilumos bangos. Mūsų klinikoje naudojama speciali šalto oro sistema vėsina odą ir didina komforto jausmą procedūros metu. Po procedūros oda panašės į įdegusią saulėje, kuomet oda švelniai kaista ir dilgčioja. Paprastai nemalonūs pojūčiai praeina per kelias valandas.

Procedūros trukmė
Procedūros trukmė priklauso nuo išsiplėtusių kapiliarų kiekio. Tačiau dėl Elite+ padengiamo didesnio odos ploto, tai užtrunka vos kelias minutes.

Rezultatas
Iškart po pirmosios procedūros bus matomi pirmieji rezultatai. Kadangi paprastai kapiliarai būna skirtingo dydžio, didesniems vienos procedūros gali ir nepakakti. Stebint, kad veido raudonis išlieka, procedūra pakartojama kelis kartus, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Po procedūros
Veido kapiliarų išsiplėtimui didelės įtakos turi mūsų gyvenimo būdas, rūkymas, dažnas saulės poveikis ar netgi nesveika mityba. Dėl šios priežasties problema yra linkusi atsinaujinti. Siekiant maksimalių rezultatų, gydytojas patars kaip prižiūrėti odą, veiksmingai apsisaugoti nuo saulės bei pritaikyti tinkamą gyvenimo būdą siekiant, kad efektas būtų ilgalaikis.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu pasiūlymai

Kapiliarų šalinimas viso veido srityje tik 180 eurų!*