Kapiliarų šalinimas viso veido srityje tik 170 eurų vietoj 250 eurų!*

*įprastinė kaina 250 eurų.

Išsiplėtę kapiliarai yra dažnas pacientų skundas. Dėl genetinių priežasčių, mūsų gyvenimo įpročių ar net vartojamų vaistų, odos kapiliarai praranda elastingumą ir gali išsiplėsti. Tuomet veide juos matome kaip rausvą raštą ar veido raudonį. Šiandieną vienas dažniausių išsiplėtusių kapiliarų gydymo būdų yra lazerinis kapiliarų šalinimas. Mūsų klinikoje išsiplėtusių kapiliarų šalinimui naudojamas estetinės dermatologijos lazeris – Elite+. Cynosure Yag lazerio sukeliamą šilumą sugeria kapiliarai, tai sukelia jų subliuškimą. Dėl šios priežasties, taikant lazerinį spindulį, akimirksniu matomas pokytis. Toks kapiliaras užsidaro ir ilgainiui ištirpsta.

Pojūčiai procedūros metu
Lazerio impulsai yra juntami kaip staigios šilumos bangos. Mūsų klinikoje naudojama speciali šalto oro sistema vėsina odą ir didina komforto jausmą procedūros metu. Po procedūros oda panašės į įdegusią saulėje, kuomet oda švelniai kaista ir dilgčioja. Paprastai nemalonūs pojūčiai praeina per kelias valandas.

Procedūros trukmė
Procedūros trukmė priklauso nuo išsiplėtusių kapiliarų kiekio. Tačiau dėl Elite+ padengiamo didesnio odos ploto, tai užtrunka vos kelias minutes.

Rezultatas
Iškart po pirmosios procedūros bus matomi pirmieji rezultatai. Kadangi paprastai kapiliarai būna skirtingo dydžio, didesniems vienos procedūros gali ir nepakakti. Stebint, kad veido raudonis išlieka, procedūra pakartojama kelis kartus, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Po procedūros
Veido kapiliarų išsiplėtimui didelės įtakos turi mūsų gyvenimo būdas, rūkymas, dažnas saulės poveikis ar netgi nesveika mityba. Dėl šios priežasties problema yra linkusi atsinaujinti. Siekiant maksimalių rezultatų, gydytojas patars kaip prižiūrėti odą, veiksmingai apsisaugoti nuo saulės bei pritaikyti tinkamą gyvenimo būdą siekiant, kad efektas būtų ilgalaikis.

Specialūs pasiūlymai

50% nuolaida pirmai plaukelių šalinimo procedūrai Aleksandrito lazeriu!

Dr. Cyj plaukų užpildas – tik 98 Eur vietoje 180 Eur!