Specialūs pavasario pasiūlymai plaukelių šalinimui!

Tik iki birželio 1 dienos siūlome pasišalinti nepageidaujamus plaukelius specialiomis kainomis! Pasitikite vasarą kartu su mumis!

Bikini + blauzdos + pažastys TIK 150eur.

Bikini + pažastys TIK 80eur.

Registruokitės telefonu +370 698 11992.

Pojūčiai procedūros metu
Lazerio impulsai yra juntami kaip staigios šilumos bangos. Mūsų klinikoje naudojama speciali šalto oro sistema vėsina odą ir didina komforto jausmą procedūros metu. Oda mažiau parausta ir gerėja procedūros rezultatai.

Procedūros trukmė
Procedūros trukmė priklauso nuo odos ploto, kuriame norima pašalinti plaukelius. Tačiau dėl Elite+ padengiamo didesnio odos ploto, procedūra trunka itin trumpai. Pavyzdžiui, viršutinės lūpos plaukelių šalinimas trunka vos 5 minutes, o pažastų apie 15 minučių.

Rezultatas
Procedūrų metu yra sukuriamas ilgalaikis rezultatas. Atlikus 4-6 procedūras, plaukelių augimo greitis pastebimai sulėtėja, iki metų laiko apie plaukelius galėsite pamiršti. Jau po pirmos procedūros pastebėsite iškritusius plaukelius, o procedūras kartojant jų ataugs vis mažiau, silpnesni ir ne tokie stori. Pabaigus 4-6 procedūrų ciklą, procedūra kartojama kartą ar du per metus, siekiant ilgalaikio rezultato.

Prieš procedūrą
Svarbu tinkamai paruošti plaukelius procedūrai, norint pasiekti maksimalų rezultatą. Procedūros metu yra veikiama plaukelio šaknis, todėl 2 savaites iki procedūros negalima depiliuoti ar pešioti plaukelių. Plaukelius siūlome skusti. Taip pat, planuojant plaukelių šalinimą lazeriu, reikėtų pasisaugoti saulės. Apsisaugoti galima naudojant kremą nuo saulės, taip pat negalima naudoti savaiminio įdegio kremų. Procedūros dieną plaukelius reikėtų nuskusti, taip bus pasiekiamas didesnis komfortas procedūros metu. Taip pat, jei esate labai jautrūs skausmui, rekomenduojame valandą iki procedūros išgerti vaistų nuo skausmo, pvz., Ibuprofen.

Kaip rūpintis oda po plaukelių šalinimo lazeriu, gydytojos išsamiai paaiškins procedūros metu. Jei turite daugiau klausimų, visuomet galite kreiptis klinikos kontaktiniais telefono numeriais bei klausimus užduoti elektroniniu paštu.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs pavasario pasiūlymai plaukelių šalinimui!

50% nuolaida pirmai plaukelių šalinimo procedūrai Aleksandrito lazeriu!