INFINI mikroadatinis RF – 3 procedūrų paketas su 20% nuolaida

Mūsų klinikoje frakcinis radiodažnuminis odos atjauninimas atliekamas INFINI aparatu. Tai mikroadatinė radiodažnio sistema išskirtinai skirta raukšlių, veido elastingumo bei randų gydymui. Skirtingai nei kitos radiodažnuminės sistemos, INFINI gydo odą iš vidaus – veikimas pasireiškia dermoje, kurioje yra gaminamas kolagenas. Dėka fokusuotos radiodažnuminės technologijos ir mikro adatėlių kombinacijos, generuojamos šilumos bangos aktyvina kolageno sintezę, tokiu būdu veido oda yra stangrinama, patempiama, naikinamos smulkios raukšlės, ženkliai sumažėja aknės randeliai ar nelygumai. Smulkios adatėlės leidžia radiodažnio bangoms pasiekti gilesnį odos sluoksnį ir gauti pageidaujamą rezultatą.

Pojūčiai procedūros metu
Ruošiantis procedūrai, veidas yra patepamas tepaliuku nuo skausmo, kad procedūros metu jaustumėtės komfortabiliai. Procedūros metu yra jaučiamas mažučių adatėlių dilgčiojimas, tačiau skausmas nėra žymus. Po procedūros veidas patepamas raminančiu kremu, kuris padeda greičiau išblėsti raudoniui.

Rezultatas
Dėl taikomos specifinės technologijos, šis metodas puikiai tinka randų, nelygios odos gydymui ir elastingumui atkurti. Mikroadatėlės sukelia mikroskopinius odos pažeidimus, kurie suaktyvina naujų odos ląstelių gamybą, todėl palaipsniui yra atkuriama nauja ir sveika oda. Po procedūros oda bus kiek paraudusi, tai primins įdegio saulėje jausmą, tačiau dažnu atveju raudonis išnyksta dar tą pačia dieną. Kelių dienų bėgyje pradės jaustis odos stangrumo bei švarumo jausmas. Tai vyksta dėl odos atsinaujinimo procesų – formuojasi sveika oda.

Prieš procedūrą
Procedūra nereikalauja išankstinio pasiruošimo. Tai nėra lazerinė procedūra, todėl nėra būtina saugotis saulės spindulių. Radiodažnuminė technologija gali būti taikoma net ir įdegusiai odai.

Kaip rūpintis oda po mikroadatinio frakcinio radiodažnuminio odos atjauninimo, gydytojos išsamiai paaiškins procedūros metu. Jei turite daugiau klausimų, visuomet galite kreiptis klinikos kontaktiniais telefono numeriais bei klausimus užduoti elektroniniu paštu.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu pasiūlymai

Dr. Cyj plaukų užpildas – tik 98 eur!