20% nuolaida lazeriniam plaukelių šalinimui*

*Atliekant 3 zonų plaukelių šalinimą vienu metu taikome net 20% nuolaidą!

Šiuo metu plačiai naudojamas plaukelių šalinimas lazerio pagalba yra kliniškai patvirtintas ir patikimas būdas. Mūsų klinikoje plaukelių šalinimui naudojamas estetinės dermatologijos lazeris – Elite+. Aleksandrito bangos ilgį puikiai sugeria melaninas, todėl jis puikiai tinka tamsių nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Elite+ lazeris yra ypatingas savo gebėjimu idealiai prisitaikyti prie kiekvieno paciento odos tipo, todėl galėsite būti tikri, kad kiekviena procedūra pritaikyta būtent Jums. Šis lazeris, skirtingai nei kiti, padengia didesnį odos plotą, todėl galėsite džiaugtis trumpesne procedūra. Plaukelių šalinimas lazeriu sutaupo ne tik laiko kasdienei odos priežiūrai, tačiau ir finansiškai apsimoka. Atlikus procedūrų ciklą, ilgam galėsite pamiršti apie depiliacines priemones, skutimosi peiliukus bei kitus skausmingus, odą dirginančius plaukų šalinimo būdus. Mūsų klinikos naujausios kartos pažangiausias Aleksandrito lazeris vertinamas pasaulyje dėl savo efektyvumo ir dėl to, kad turi pastovią šaldymo technologiją, kuri reiškia, kad pacientas procedūros metu praktiškai nejaučia diskomforto.

Pojūčiai procedūros metu
Lazerio impulsai yra juntami kaip staigios šilumos bangos. Mūsų klinikoje naudojama speciali šalto oro sistema vėsina odą ir didina komforto jausmą procedūros metu. Oda mažiau parausta ir gerėja procedūros rezultatai.

Procedūros trukmė
Procedūros trukmė priklauso nuo odos ploto, kuriame norima pašalinti plaukelius. Tačiau dėl Elite+ padengiamo didesnio odos ploto, procedūra trunka itin trumpai. Pavyzdžiui, viršutinės lūpos plaukelių šalinimas trunka vos 5 minutes, o pažastų apie 15 minučių.

Rezultatas
Procedūrų metu yra sukuriamas ilgalaikis rezultatas. Atlikus 4-6 procedūras, plaukelių augimo greitis pastebimai sulėtėja, iki metų laiko apie plaukelius galėsite pamiršti. Jau po pirmos procedūros pastebėsite iškritusius plaukelius, o procedūras kartojant jų ataugs vis mažiau, silpnesni ir ne tokie stori. Pabaigus 4-6 procedūrų ciklą, procedūra kartojama kartą ar du per metus, siekiant ilgalaikio rezultato.

Prieš procedūrą
Svarbu tinkamai paruošti plaukelius procedūrai, norint pasiekti maksimalų rezultatą. Procedūros metu yra veikiama plaukelio šaknis, todėl 2 savaites iki procedūros negalima depiliuoti ar pešioti plaukelių. Plaukelius siūlome skusti. Taip pat, planuojant plaukelių šalinimą lazeriu, reikėtų pasisaugoti saulės. Apsisaugoti galima naudojant kremą nuo saulės, taip pat negalima naudoti savaiminio įdegio kremų. Procedūros dieną plaukelius reikėtų nuskusti, taip bus pasiekiamas didesnis komfortas procedūros metu. Taip pat, jei esate labai jautrūs skausmui, rekomenduojame valandą iki procedūros išgerti vaistų nuo skausmo, pvz., Ibuprofen.

Kaip rūpintis oda po plaukelių šalinimo lazeriu, gydytojos išsamiai paaiškins procedūros metu. Jei turite daugiau klausimų, visuomet galite kreiptis klinikos kontaktiniais telefono numeriais bei klausimus užduoti elektroniniu paštu.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu pasiūlymai

Dr. Cyj plaukų užpildas – tik 98 eur!